Lipiec 2024

Koniec roku szkolnego tuż, tuż.

Zbliża się koniec roku szkolnego, nadchodzi czas wakacji. Podsumowujemy czas zabaw, nauki, odpoczynku, relaksu, wyjść, akcji, świąt i różnych imprez w naszym oddziale przedszkolnym – czas przedszkolnego rozwoju. Tyle wspólnie przeżyliśmy, przybyło nam wiedzy, umiejętności, doświadczeń, ujawniły się nasze mocne strony, zamiłowania.

Urośliśmy i jesteśmy dojrzalsi. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, także rodzicom i bliskim dzieci, którzy angażowali się w życie grupy. Nagrodziliśmy kilkoro rodziców, którzy bardzo wyróżnili się w tym względzie, tytułem „Przyjaciela oddziału przedszklonego – gr. 0a SP 107 we Wrocławiu w roku szkolnym 2015/2016”. Bliscy ci ( pani Magdalena K., Pani Anna M., państwo Anna i Karol Z., pani Marta S. i pani Katarzyna P. ) otrzymali od nas - dzieci i kadry dyplomy i drobne nagrody. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię i pomoc! Życzymy pomyślności i gratulujemy! Szczęścia i udanego startu w życiu szkolnym życzymy także naszym absolwentom, którzy w nowym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Wszystkiego najlepszego, powodzenia życzymy również dzieciom, które w nowym roku szkolnym będą korzystać z zajęć naszego oddziału przedszkolnego. Wszystkim życzymy bezpiecznych i spełnionych wakacji, i wymarzonego życia.